" درباره ما "

 

پی دی اف کار | pdfcar.com  از سال ۱۳۹۵ در زمینه کتب تعمیراتی خودرو و آموزش تعمیرات خودرو و کتب دانشگاهی رشته مهندسی مکانیک و زیر مجموعه های آن با هدف رشد و ارتقای سطح دانش و مهارت مخاطبان فعالیت خود را آغاز نمود.

وبسایت پی دی اف  کار | pdfcar.com  با تیمی منسجم و با تجربه و با توکل به پروردگار و با شعار آموزش، مهارت، اشتغال، آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز می باشد وب سایت پی دی اف  کار | pdfcar.com  در راستای افزایش کیفیت و جلب رضایت مخاطبین بخشی را با عنوان همکاری با ما را ایجاد نموده تا با همکاری نیروهای خبره در سراسر کشور و در زمینه فعالیت وب سایت و ارایه خدمات خودروی در محل و همچنین مشاوره در خصوص تعمیرات و انواع خدمات خودروی و نیز بهترین آموزش و بالاترین مهارت و فروش کالای خودروی لذت بخش ترین کسب و کار را ایجاد نماییم.

اما امروز به پشتوانه تجربه ای که در گذشته حاصل شده و نیز چالش هایی که در مورد کسب و کار و اشتغال جوانان در کشور عزیزمان به وجود آمده ما را بر آن داشته تا قدمی موثر برای بهبود کسب و کار و ایجاد اشتغال در راستای خدمات خودرویی برداریم و سهم کوچکی در تعالی وطن عزیزمان ایران داشته باشیم.

پی دی اف کار در یک نگاه

ماموریت

ارایه خدمات و فروش کالاهای مرتبط با خودرو در کمترین زمان و بهترین قیمت ، ماموریت پی دی اف کار است.

چشم انداز

در سراسر ایران بزرگ مرجع تامین کننده خدمات و کالای مربوط به خودرو می باشد.

شفافیت در هزینه ها

شفافیت در اعلام قیمت از وظایف تمامی شرکت‌هایی است که با مشتریان زیادی در ارتباط هستند. به خصوص شرکت‌هایی که خدمات آنلاین ارائه می‌دهند نیز موظف هستند تا تمامی هزینه های خود را به‌صورت شفاف به کاربران اعلام کنند. پی دی اف کار نیز برای جلب رضایت مشتریان خود، تمامی هزینه‌های مربوطه را شفاف در اختیار شما قرار میدهد. گفتنیست هیچ هزینه‌ای پنهان نبوده و کارشناسان، هزینه‌ای کلی را با شما هماهنگ خواهد کرد.

144209101021486844114176351051281488320138
shield tick

امنیت خدمات پی دی اف کار

پی دی اف کار با توجه به اینکه سامانه آنلاین ارایه خدمات و فروش کالا های خودروست، برای بهبود تجربه مشتریان خود، افزایش امنیت و آسودگی خاطر آنها، خود را ملزم به تامین امنیت بیشتر و آسودگی کاربران می‌داند.

 همچنین ما در پی دی اف کار در مورد سرویس کاران شاغل نیز استعلام‌های مستمر از اتحادیه‌های اصناف به عمل می‌آوریم تا بالاترین امنیت ممکن را برای خدمات خود در محل شما تامین کنیم و بیش از پیش رضایت و اعتماد کاربران و مشتریان خود را جلب کنیم.

در صورت مشاهده هرگونه تخلف، می‌توانید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید، و موارد را گزارش کنید. همکاران پشتیبانی، آماده بررسی و رفع مشکلات گزارش شده از جانب شما هستند.

مشتری مداری

امروزه در دنیای کسب‌‌وکار و رقابتی که در آن در حال شکل گیری است، حفظ مشتری و افزایش رضایت او یکی از مهم‌ترین المان‌های هر مجموعه ای محسوب می‌شود. پی دی اف کار نیز در این زمینه مستثنی نبوده و به عنوان یکی از فروشگاه های اینترنتی، وظیفه خود می‌داند که با ارائه خدماتی با کیفیت، مشتریان بیشتری را جلب کرده و آسودگی خاطر را برای آنها به ارمغان بیاورد.

از جمله اقداماتی که با هدف حمایت از مشتری و جلب رضایت او صورت گرفته می‌توان به سرعت ارائه خدمات، پیگیری و فرآیند سنجش رضایت مشتری، سرعت عمل در مشاوره و پشتیبانی مشتری، انجام خدمات در زمان دلخواه شما و همچنین گارانتی خدمات اشاره کرد. پی دی اف کار در تلاش است تا علاوه بر پاسخگویی تلفنی، از طریق راه‌های ارتباطی دیگری چون پیامک، ایمیل و چت آنلاین پاسخگوی شما کاربران گرامی باشد و رضایت شما را جلب کند.

customer orientation