ویدیو آموزشی سیستم ABS شرکت بوش

دسته بندی :ترمز, فیلم ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ matin_vakili26
abs

نام فیلم :  فیلم آموزشی سیستم ABS شرکت بوش

توضیحات فیلم :
سیستم ABS چیست ؟

ترمز ضد قفل یا  ABS یک سامانهٔ ایمنی برای ترمز در خودروها است که مانع قفل‌ شدن چرخ‌های اتوموبیل در هنگام ترمز گرفتن توسط راننده می‌شود . کلمه  ABS مخفف antilock brake system است که در هنگام ترمز گیری های شدید باعث جلوگیری از لیز خوردن و از دست دادن کنترل خودرو میشود که این امر منجرب پیشگیری از حوادث جاده ای میشود.

تصور کنید شما در خودرو نشسته اید و دارید رانندگی میکنید ناگهان فردی و یا حیوانی به وسط جاده می آید . شما ناخود آگاه پا های خود را بر روی ترمز فشار میدهید که اگر خودرو شما دارای سیستم ABS باشد مشکلی نیست ولی اگر اینگونه نباشد خودرو سور خورده و فرمان پذیری خود را از دست میدهد و باعث برخورد شما با چیزی که مقابل شماست میشود.

سیستم ABS شرکت بوش به شما امکان میدهد که:
در هنگام ترمز گیری های شدید قابلیت فرمان پذیری خودرو را از دست ندهید و اصطکاک خودرو نیز در جاده حفظ شود تا شما بتوانید به صورت امن تر رانندگی کنید. این فیلم آموزشی هم به شما کمک میکند که به راحتی بتوانید نحوه عمل کرد سیتم ABS را آموزش ببینید و بتوانید درکی از این سیستم داشته باشید.

شما در این ویدیو میتوانید :
مکانیزم و مدار ترمز ABS را به خوبی درک کنید و دیدگاه تازه ای نسبت به این سیستم داشته باشید.

حجم فیلم : ۱۹ مگابایت
زبان فیلم : زبان اصلی
مدت زمان فیلم : ۴ دقیقه

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه: