ویدیو آموزشی تعویض لنت ترمز جلو مزدا ۳

دسته بندی :ترمز, فیلم ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ matin_vakili26
لنت ترمز

نام فیلم : تعویض لنت ترمز جلو مزدا ۳

توضیحات فیلم :
در تمامی خودرو ها سیستمی برای کاهش سرعت وجود دارد که در خودرو های دور و برمان این سیستم به صورت هیدرولیکی و تشکیل شده از دیسک ترمز و لنت ترمز میباشد . این سیستم عملکرد بسیار ساده ای دارد که در مطالب قبل آمده است .

لنت ترمز :

لنت ترمز قطعه ای است که با چسبیدن به دیسک ترمز منجرب کاهش سرعت و یا توقف خودرو میشود . جنس ای قطعه از آزبست (منسوخ) میباشد که یکی از شایع ترین مشکلات این جنس از فلز سرطان زا بودن آن است . به دلیل نرم تر بودن جنس فلز استفاده شده در لنت ترمز ( آزبست ) نسبت به دیسک ترمز , تمام شدن و یا خورده شدن لنت ترمز امری عادی میباشد . زمان تعویض لنت های ترمز بستگی به استفاده شما دارد . صوت کشیدن میتواند یکی از باب ترین عواملی باشد که تمام شدن لنت را به ما اطلاع میدهد.
در وسط لنت ترمز یک خط وجود دارد که اگر ارتفاع گوشته لنت کاهش پیدا کند با نگاه کردن به عمق خط میتوان متوجه شد که عمر لنت تمام شده است یا نه .
برای تعویض لنت ترمز ابتدا …

شما را دعوت به دیدن این ویدیو آموزشی میکنیم

حجم فیلم : ۵۶ مگابایت
زبان فیلم : زبان اصلی
مدت زمان فیلم : ۱۴ دقیقه

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه: