سیستم هوشمند کاهش سرعت مرسدس بنز

دسته بندی :ترمز, فیلم ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ matin_vakili26
Pre Safe In Benz

نام فیلم : سیستم هوشمند کاهش سرعت مرسدس بنز

توضیحات فیلم :
این تکنولوژی یکی از تکنولوژی های روز دنیا محسوب میشود . سیستم هوشمند کاهش سرعت به کمک دو سنسور فرکانسی کار میکند طوری که با ارصال فرکانس ها و زمان برگشت آنها فاصله خودرو و یا مانع پیش رو را محاسبه میکند . این فناوری بیشتر در سیستم رانندگی خودکار کارایی دارد طوری که فاصله مجاز با شی جلویی را حفظ میکند .

راننده در خودرو خود احساس خواب میکند . نیازی نمیبیند که خودرو را به کنار جاده بیاورد و مدت زمانی را توقف کند . او سیستم رانندگی خودکار را فعال میکند و سیستم به کمک چند فناوری هدایت خودرو را بر عهده میگیرد تا راننده بتواند بدون مکس به حرکت خود ادامه دهد و همینطور استراحتی کوتاه داشته باشد .

هم اکنون این سیستم در حال وارد شدن به کشور های مختلف میباشد و پیش بینی میشود تا چند سال آینده در اکثر کشور ها این سیستم به صورت همهگانی استفاده شود.

این سیستم در خودرو های روز نصب میشود و فیلم فوق از شرکت مرسدس بنز میباشد .
این ویدیو شما را با نحوه عملکرد این سیستم به صورت انیمیشن آشنا میسازد .
شما را به دیدن این ویدیو آموزشی و جزاب دعوت میکنیم .

حجم فیلم : ۷ مگابایت
زبان فیلم : زبان اصلی
مدت زمان فیلم : ۱ دقیقه

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه: