ویدیو آموزشی زوایای چرخ خودرو

دسته بندی :ترمز, تعلیق, فرمان, فیلم ۹ خرداد ۱۳۹۸ matin_vakili26
زوایای چرخ

نام فیلم : آموزش زوایای چرخ

توضیحات فیلم :

چرخ در خودرو های آخرین عضو در سیستم انتقال قدرت هستند که با سطح جاده در تماس است . این عضو تشکیل شده از رینگ و تایر میباشد . تایر اسطکاک بین خودرو و سطح جاده را ایجاد میکند و منجرب حرکت خودرو میشود .

چرخ ها دارای زوایایی میباشند که باعث بهبود حرکت خودرو و آسایش سرنشینان میشود .

این زوایا وضیفه های مختلفی دارند که در ادامه به آنها میپردازیم .
در حرکت خودرو نیرو هایی از سطح جاده و چیز های دیگر به چرخ و سیستم تعلیق وارد میشود که زوایای چرخ باعث دفع کامل و یا کاهش نیروی وارده تا حدودی میشود . برای مثال هنگامی که شما فرمان خودرو را به سمتی میچرخانید و بعد از آن فرمان خودرو را رها میکنید و بعد از حرکت کردن فرمان خودرو دوباره به جای اول خود باز مگردد . این فرآیند یکی از اعمالی است که زوایای چرخ انجام میدهد . از وضایف این زوایا میتوان به کله نزدن ماشین در هنگام ترمز گیری و یا کمک به بهبود عملکرد سیستم تعلیق و فرمان میتوان اشاره کرد .

شما را به دیدن این ویدیو آموزشی دعوت میکنیم .

حجم فیلم :۵۳ مگابایت
زبان فیلم : فارسی
مدت زمان فیلم : ۱۵ دقیقه

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه: