ویدیو آموزشی تفاوت خودرو های دارای سیستم EBD

دسته بندی :ترمز, فیلم ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ matin_vakili26
EBD

نام فیلم : تفاوت خودرو های دارای سیستم EBD

توضیحات فیلم :
هنگام حرکت خودرو هر چرخ مقداری وزن را تحمل میکند در حالت عادی و بدون سرنشین چرخ های جلو ۶۰ درصد و چرخ های عقب ۴۰ درصد وزن خودرو را تحمل میکنند .
هر گاه وزن بیشتر به چرخ اعمال شود برای عملیات ترمز گیری نیز باید نیروی بیشتر استفاده شود .
در خودرو های امروزی سیستمی وجود دارد که نیروی ترمزی را بین چرخ ها تقسیم میکند تا خودرو بهترین راندمان را از سیستم ترمز داشته باشد . این عملیات را سیسیتم EBD انجام میدهد .
اگر خودرو دارای بار و یا سرنشین باشد هر کدام از چرخ ها باید مقداری نیرو را تحمل کنند این سیستم نیروی ترمز گیری را برای چرخ ها تقسیم میکند تا عملیات ترمز گیری با بهره بالایی انجام شود .
اکنون در این ویدیو مشاهده میکنید که اگر یک خودرو دارای این سیستم باشد چگونه عملیات ترمز گیری را انجام میدهد و همینطور بلعکس .
در این ویدیو شما میتواند مشاهده کنید :
نحوه عملکرد سیستم EBD
مضایای این سیستم
بهبود در شرایط رانندگی
ایمنی سرنشین ها
نداشتن افت کیفیت در هنگام تغییر وزن در مواقع ترمز گیری در سیستم EBD

حجم فیلم : ۳ مگابایت
زبان فیلم : زبان اصلی (زیر نویس فارسی)
مدت زمان فیلم : ۱ دقیقه

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه: