تجهیزات تعمیرگاهی پی دی اف کار | PDFCAR

پی دی اف کار | PDFCAR آماده ارائه خدمات در زمینه فروش و خدمات پس از فروش انواع تجهیزات تعمیرگاهی خودروهای سبک و سنگین به مشتریان می باشد.

کلیه دستگاهها با کیفیت درجه یک و بهترین قیمت به همراه گارانتی و همچنین مشاوره قبل از خرید و هم پرسش و پاسخ در خصوص مشکلات احتمالی تعمیر کار در حین کار با دستگاه ارائه می شود.

فروشگاه آنلاین پی دی اف کار | PDFCAR با ارائه روشی نوین در خرید تجهیزات تعمیرگاهی خودرو ( تجهیزات مکانیکی، تعویض روغنی، آپاراتی، ابزارهای بادی و انواع جک ها ) مورد نیاز شما سهولت در خرید بدون واسطه و به صورت مستقیم از نمایندگی انحصاری و مجاز را برای جلب رضایت مشتری فراهم کرده است.

شما می توانید به راحتی دستگاه و ابزار مورد نیاز تعمیرگاه خود را از فروشگاه انتخاب کرده و خریداری کنید تا در اسرع وقت طبق هماهنگی که با پشتیبانی فروش تجهیزات انجام شده برای شما ارسال کنیم.

تمامی محصولات این شرکت شامل گارانتی اصلی خود شرکت تولید کننده میباشد و همچنین به مدت ۶ ماه خدمات پس از فروش رایگان می باشد تا شما مشتری محترم با خیال راحت و بدون نگرانی بتوانید از این فروشگاه محصول مورد نیازتان را تهیه کنید .